Co říkají o klubu jeho členové?

TM je pro mě unikátní přátelským a úžasným kolektivem lidí. Baví mě, že z každého setkání si vždy něco odnesu. Je tam skvělá atmosféra, legrace a hlavně spousty inspirativních projevů. TM mi dává možnost poznat zajímavé lidi, nové přátele, posouvat své hranice a být si jistější v komunikaci.

Anna Šteflovábaristka

Do ProTM mě přivedla touha cítit se dobře při projevech na pódiu před větším publikem. Dostatek zpětné vazby od úspěšných lidí, mi pomáhá uvědomovat si své silné a slabé stránky a vidět sám sebe bez růžových brýlí. Každou středu mají plná setkání. Různých zajímavých lidí lačnících po seberozvoji a jednoduše s nimi najdeš řeč na různá témata. Je tu parta skvěle naladěných lidí a po každém setkání se mi s nimi chce jít na pivo. A i když to ne pokaždé zvládnu, stejně mě moc ty lidi baví.

Ondřej Němecstylista, prankster a milovník žen

Vzhledem k tomu, že jsem společně s Iwonkou Winiarskou a Míšou Demeterovou klub zakládala, původní otázka zněla spíš: Proč další klub, proč ProTM? A to samo o sobě bylo výzvou. Ukázat toastmasterovskému světu unikátní jednotku, kam budou na sobě pracující lidi chodit rádi, kde najdou motor, a budou mu benzinem… Eva Liebichová - trenérka, expresidentka klubu V ProTM mě naučili jak přijímat a dávat pozitivní zpětnou vazbu, naučili mě nebát se vystupování před publikem a také mě naučili nebát se komunikovat ve větší skupině lidí. Skvělá parta lidí, úžasné přátelské prostředí pro seberozvoj, vždy se těším na každou středu kdy máme další meeting 🙂

Eva LiebichováInternal Trainer & Recruiter DHL

Hledala jsem kvalitní zpětnou vazbu k prezentačním dovednostem. Mohu si vyzkoušet "nanečisto" jak správně, komunikovat, vést, organizovat. V ProTM posouváte své dovednosti v úžasném, pozitivně naladěném kolektivu. Jste mezi stejně smýšlejícími lidmi, kteří chtějí na sobě pracovat.

Radka Stepakovámajitelka frenčízy TAB BOARD

Uvědomila jsem si, jak je důležité umět správně komunikovat, slova mají velký vliv a dokáží pohnout davem, ovlivňovat situaci a ti nejlepší speakeři mají obrovskou výhodu. Mnohdy nezáleží na tom, co říkáte, ale JAK to říkáte:) Každé setkání ProTM má skvělou atmosféru a je unikátní a neopakovatelné. Protože ho vytváření samotní speakeři a účastníci.

Martina Shimarkeťačka Google

Když tento projekt vznikal, přišlo mi bezvadné že vzniká TM klub v češtině zaměřený na business a osobní rozvoj. Říkal jsem si že tu budou skvělí lidé a to se potvrdilo 🙂 Jediný TM business klub v češtině. Vedle zlepšení v komunikačních a prezentačních dovednostech jsem se také naučil vést projekty a jako bývalý prezident jsem i vedl tým officerů.

Jakub Kratochvílbankovní specialista

Připojila jsem se k TM, abych se naučila lepe komunikovat s lidmi a to tak, aby to bylo plynulé, výstižné a profesionální. ProTM jsou pro mne druhou rodinou. Od prvního dne mne přijali mezi sebe a pomáhali v začátcích. Diky TM jsem odbourala strach z prezentování, naučila se, jak má spravně vypadat projev, jakou má mít strukturu, jak používat gesta a jak si hrát s tónem hlasu. Já osobně jsem velice vděčná, ze mohu byt členkou! A čím mne baví? Hlavně tím, ze to není nudné učení. Všechny projevy a lidi v klubu jsou originální osobnosti, kteří žiji vlastni život a osobní rozvoj jim není cizí.Všichni jsou krasně naladění a jdou si za svým! Takže mne osobně každý z nich motivuje;) Děkuji Vám Toastmastři!

Veronika Kocábkoválektorka, koučka a motivátorka

PROfessional Toastmasters jsou vyjímeční. Jsou to mladí lidé, kteří mají vizi, sny, tvrdé lokty, úsměv na tváři a pracují na sobě. Nalezla jsem zde plno nových přátel, kteří mají podobný pohled na svět jako já. Podporují mě, inspirují a posouvají dál. Otevřeli mi nový svět.

Petra Bouškoválektorka soft skills, koordinátorka test inženýrů

Do klubu ToastMasters Professional jsem přišel, abych získal zpětnou vazbu na svůj projev. Jako letitý lektor jsem žil s klapkami na očích a zpětná vazba účastníků tréninků není dle mého relevantní. Jaké bylo moje překvapení, když jsem dostal daleko více. Inspirace a motivace čišela z každého projevu řečníka na pódiu. Jako bych dostával nenucené tipy a návody pro svůj život. Navíc od lidí, kteří si vše vyzkoušeli na vlastní kůži. Na soutěžích v zahraničí jsem zjistil, kam až je možné řečnický projev dotáhnout. Navíc jsem tam potkal obrovské množství neskutečně zajímavých osobností. Fascinuje mě, jak jednotliví členové klubu rostou nejen na klubové, ale i na osobní či pracovní úrovni. Díky tomu znovu inspirují a motivují k růstu i ostatní. Jako specialista na marketing jsem dostal možnost i tyto své schopnosti uplatnit v praxi. Takže mohu svým know-how pomáhat klubu růst a tím pomáhat dalším lidem zlepšovat se v komunikaci, vedení lidí i organizaci setkání. Třešničkou na dortu jsou aktivity, které s členy podnikám mimo klub. Ať už se jedná o společné workshopy, párty, oslavy či jen neformální setkání. Klub se stal mou vášní a taky další rodinou.

Petr Popektrenér, kouč, online marketér

Když jsem poprvé přišla do klubu ProTM byla jsem úplně ohromena tím, jak jsou všichni přátelský a profesionální. Když jsem je viděla stát na podiu, tak v tu chvíli jsem věděla, že přesně tohle se chci naučit. Součástí vědecké práce jsou i pravidelné přednášky na konferencích, kterých jsem se jako člověk s velkou trémou vždy moc bála. Po roce v toastmasters se jich ale již nejenom že nebojím, ale dokonce se na ně i těším a mluvení na veřejnosti si opravdu užívám. Toastmasters mě naučili jak se postavit čelem svému strachu z veřejného vystupování, jak se nebát vyjadřovat svoje názory a myšlenky a také jak se nebát komunikovat s lidmi které neznám. Každý týden se těším na další setkání ProTM, protože vím, že se tady díky svým úžasným přátelům naučím zase něco nového 🙂

Lucia Straňavovávědkyně